İade Değişim

SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

              1 – İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde ürün iade formunu eksiksiz doldurarak (ürün iade formu faturanın ilk nushasının arka kısmıdır) bize göndermeniz gerekmektedir.    

              2 – İade formunu doldururken hesap bilgileri kısmını eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

              3 – İade için göndereceğiniz ürün / ürünler i şirketimizin anlaşmalı olduğu kargo firması ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

               NOT : İade için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 7 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, (varsa) kolisi hasar görmüş olursa, faturası iki nusha halinde, (varsa) aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

               İade için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz, kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.

          İade edilecek paket hasarsız, ürün kullanılmamış, yahut kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalı. 

        KURUMSAL FATURALI ÜRÜNLERİ İADE EDERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

                  Siparişiniz bir kurum (şirket, vakıf, dernek vb) adına fatura edilmişse, iade işlemi için ürünle birlikte kurumun düzenlediği “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir “iade faturası” göndermeniz gerekiyor. Aksi halde iade işleminizi tamamlayabilmemiz mümkün olamaz.

SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM

                   Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde ürün değişim formunu eksiksiz doldurarak (ürün değişim formu faturanın arka kısmıdır) faturası ile birlikte mng kargo firması ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

                  Ürün elimize geçtikten sonra en geç 48 saat içinde talep etmiş olduğunuz yeni ürün ile değişim yapılıp adresinize kargo ücreti alınmadan gönderilecektir.

                  Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size e mail yolu ile bilgi verilecektir.

                NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 7 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, (varsa) kolisi hasar görmüş olursa  faturası ile birlikte, (varsa) aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

İPTAL

Aynı gün içerisinde verdiğiniz siparişi değiştirmek veya iptal etmek isterseniz, mesai saatleri içerisinde sima@simaavize.com dan bize ulaşarak veya Sipariş İptali formunu doldurduğunuzda gerekli düzenleme hızlı bir şekilde yapılacaktır.

İADE VE DEĞİŞİMLERDE LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ

Mesaj Yaz
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
SİMA AVİZE
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabilirim?